Последние новости рынка кондиционирования в Китае

The latest air conditioning market news in China

25 июля 2019 года компания Aowei Cloud Network (AVC) - всекитайская маркетинговая компания обнародовала общие данные по внутрикитайским продажам кондиционеров в первой половине 2019 года: объем розничной торговли составил 33,7 млн. единиц, увеличившись на 5% по сравнению с аналогичным периодом прошлого года, розничные продажи составили 113,7 млрд. юаней,  снизившись на 14% в годовом исчислении. Однако на слабом внутреннем рынке кондиционирования доля рынка у кондиционеров Midea увеличилась на 2,29% против тенденции, и на увеличившемся на 6,82% в годовом исчислении онлайн-рынке доля  кондиционеров Midea  значительно увеличилась до 29,42%, занимая первое место по продажам. Единственный бренд, который вырос против тренда.

По случаю открытия следующего рефрижераторного 2020 года, позавчера, Midea Air Conditioning представила выпуск нового поколения безветренной серии Dongfeng  - следующего поколения безветренной серии кондиционеров Beezeless.

Среди них безветренный колонный кондиционер Midea "Dongfeng", предназначенный для пользователей большого пространства. «Dongfeng» использует технологию вихревого воздушного потока и двойной выпуск воздуха. Выпуск воздуха имеет два уровня воздушных крыльчаток. Из верхней крыльчатки поток воздуха усиливается для достижения подачи воздуха на сверхдальние расстояния более 20 метров. Круговой поток воздуха, подаваемый нижним выходом кондиционера, обеспечивает мягкий несильный поток воздуха. Разница температур на большом пространстве составляет менее 1°C, что соответствует максимальным требованиям комфорта пользователей.

Грунтуючись на відчутті відсутності вітру, кондиціонер Midea вирішує проблему очищення фільтрів внутрішнього блоку, а також проблему вільної циркуляції повітря через фільтри. Система подвійної прання Midea автоматично збирає конденсат з внутрішнього блоку і заповнює фільтр автоматичного промивання за 9 хвилин. Подвійна гібридна система подачі свіжого повітря має спеціальні трубопроводи і високоякісний HEPA-фільтр для підтримки свіжості повітря в приміщенні. Будучи новим стилем без відчуття вітру, безвітряна система S + для людини з чутливою шкірою пом'якшує повітряний потік через шари мікропористої матриці і забезпечує комфортне відчуття «відсутності вітру і прохолоди» одним клацанням пульта.

Зрозуміло, що після випуску Beezeless в 2018 році Midea Air Conditioning знову випустила новий продукт, який буде модернізувати безвітряну серію Beezeless з рівномірним охолодженням великого простору і самоочищенням. З моменту появи першого безвітряного кондиціонера серії Ultimate Comfort в 2015 році безвітряні серії стали пріоритетом у розвитку побутових кондиціонерів Midea. В даний час на тихі серії кондиціонерів припадає понад 20% внутрікітайскій продажів систем кондиціонування повітря Midea.

Міць нових продуктів для кондиціонування повітря і стимулювання продажів, які підтримують Midea, - це величезні інвестиції в дослідження і розробки кондиціонерів Midea. Згідно загальнодоступної інформації, за останні п'ять років Midea Group інвестувала в дослідження і розробки близько 30 млрд. Юанів і створила 20 дослідницьких центрів в 9 країнах, на частку яких припадає понад 50% персоналу, що займається дослідженнями і розробками, а заявок на патенти - майже 90 000. Серед них Midea науково-дослідний інститут кондиціонування повітря і охолодження, в якому працюють 275 лабораторій, в яких працюють понад 1000 науково-дослідних груп, він створив п'ять науково-дослідних баз по всьому світу, ч про робить прорив в області розробки, розвідки, енергозбереження, проектування і локалізації. Midea Air Conditioning також домінує або бере участь в 110 національних, міжнародних та галузевих стандартах і є єдиним виробником кондиціонерів в Китаї, який схвалив і затвердив новий міжнародний стандарт IEC для холодоагентів.

Експерти счітаеют, що поява Dongfeng і нової лінійки тихих спліт-систем ще більше поліпшить безвітряну лінійку продуктів і допоможе Midea зайняти ринок преміального класу.

Позавчора, Midea Air Conditioning також оголосила, що в якості представника іміджу бренду був використаний створений компанією мультиплікаційний образ Сюн Сяомей. Завдяки рекламі за останні два роки цей сюжет з чотирьох ведмедів давно знайомий і любимо користувачами.

Сьогодні, на конференції компанія Industry Online оголосила про порівняння даних про постачання побутових кондиціонерів на внутрікітайскій ринку за першу половину 2019 року. Дані показують, що поставки кондиціонерів Midea наближаються до Gree з безпрецедентною швидкістю: в першій половині року збільшилися лише поставки в Midea, Oaks і TCL, а решта бренди знижуються, в той час як у Chigo ситуація близька до катастрофи.

Згідно галузевим онлайн-даними, у Gree було 25,39 млн. Одиниць продажів, що на 5,61% менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, 24,43 млн. Одиниць продажів у Midea, на 14,97% більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року, Oaks 9,72 млн. одиниць, що на 6,35% більше, ніж за аналогічний період минулого року, Haier 7,1 млн. одиниць, що на 20,13% менше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року. Chigo відвантажив всього 1,595 млн. Штук, що на 45,93% менше, ніж в попередньому році.

The latest air conditioning market news in China
The latest air conditioning market news in China

Последние новости рынка кондиционирования в Китае

The latest air conditioning market news in China
The latest air conditioning market news in China

Последние новости рынка кондиционирования в Китае

The latest air conditioning market news in China
The latest air conditioning market news in China

Последние новости рынка кондиционирования в Китае