Idea в Україні

Компанія Idea Engineering Limited заснована в 2007 році в Гонконгу, і фактично відразу почала співпрацю з торговим партнером - ексклюзивним дилером в Україні, оскільки політика активної експансії на європейський континент притаманна практично всім прогресуючим виробникам техніки із зони «Азіатського Тигра» -Hong Kong, регіону Китаю зі спеціальним економічним режимом і статусом. За період 2007-2014 через дилерську мережу було реалізовано безліч кондиціонерів і систем, які встановлювалися на різноманітні будівлі та строенія- від квартир і торгових павільйонів до ресторанів, готелів та лікарень.

Кондиціонери «Idea» зарекомендували себе як надійні, сучасні, технологічно насичені кліматичні комплекси, при цьому вигідно відрізняються за ціною від конкурентів.

Ми вдячні всім, хто вибрав Idea для забезпечення комфорту, і довіряє нашій якості! Ми постараємося і далі забезпечувати поставки надійного, технологічного, інноваційного обладнання для створення атмосфери ідеального клімату в будь-яких застосуваннях, максимально зручно і якісно задовольняючи запити наших клієнтів!

У кожному обласному центрі України працює компанія-дилер з кондиціонерів «Idea», який здійснює самостійну торгову політику а також несе підтримку гарантійних зобов'язань. Якщо Ви також занінтересовани розвивати співпрацю з постачальниками по продукції «Idea» залиште Ваше повідомлення в розділі «зворотний зв'язок».

Для більш об'ємною і швидкої підтримки покупців, у найближчі місяці будуть підписані контракти з регіональними сервісними центрами у великих містах, які забезпечуватимуть гарантійне та післягарантійне обслуговування продукції «Idea».
Ми сподіваємося на довгострокове і взаємовигідне співробітництво з усіма нашими клієнтами і покупцями!